Celý den v životě penisu...:D

29. ledna 2007 v 18:48 | Alís |  Funny
6:30 hod....
- Vstáááávat! Copak se ten týpek nikdy neprobudí? Vstávaám a natahuju se, připravený pozdravit nový den- nebo přinejmenším záchod, a on mě ignoruje! Haaaaalóóóóóóó!!!! Tak, teď už pod dekou úplně trčím. Za chvíli se budu musetzase ohnout dolů, až si dojde na záchod.Ranní penis jóga. Konečně- záchod! Ahhhh, to je úleva. Úpřímně, žít jako penis, to je pěkná fuška. Den za dnem je to to samé. Buď jsem zvřený jako nějaký zločinec, utlačovaný klíči nebo mincemi nebo se mnou někdo klepe a třese. No dobře, přiznávám, že někdy je to i zábava. Každý přece občas zatouží po pevné ruce.....

6:45 hod.....
- Já to nenávidím, když se mnou chodí běhat! Nenávidím, nenávidím, nenávidím! Nejradši bych se někam schoval a umřel. Bojim, bojim, bojim. Hej, ty plochá noho, co kdybys došlapoval ještě tvrději? Na druhou stranu- horší by bylo, kdybys jel na kole.... Přitom si říkám, proč tenhle druh sportu klukům nezakázali?!
7:25 hod.....
- Pozor! Teď si jde vybrat oblečení na dnešek. Prosím, prosím, vyber si volný kalhoty! Ale ne, už zase úzký džíny.... Zatraceně! Proč mi to dělá? Jak si myslí, že se asi cítím? Pomoc, někdo by měl rychle zavolat na Greenpeace! Zachraňte Willyho!
11:26 hod....
- Matika....fuj.....nuda! Ale, copak to je? Páni, proč jsem si té malé z druhé řady nikdy nevšiml? Proč už mi ji dřív nepředstavil? To je od něj ale drzost! Ona je fakt pěkná... Aua, teď to tu začíná být pěkně těsné.... Sakra, a už je to tu zase! To mě snad zničí. Jen, co uvidím pár hezkých.... Pomoc! A to během písemky z matiky! Ok, rychle myslet na něco hroznýho: Dolinek, DOlinek, Dolinek...
13:15 hod....
- Pssst, haló, tady dole! Mohl by mi někdo dát trochu lásky? Haló! Jen pár pohlazení... Jdi rychle na záchod a pořádně za sebou zavři dveře. Hej, kámo, tam nás nikdo neuvidí! Dobře, tak teda ne. Jen klidně dělej, jako bych neexistoval. Skvělý!!!
15:10 hod....
- Pfff, tak jsme to zvládli! Konečně doma. Utekl půl dne a on mi pořád nevěnoval pozornost! Drzost! On mě prostě neakceptuje takového, jaký jsem. Asi mu nepřijdu dost velký, mám pocit, že se za mě stydí. To fakt zabolí. Jen ať si zkusí zdvojnásobit svoji velikost během pár sekund. No co, je pátek- nový víkend, nové štěstí. Možná, že se mi dneska večer dostane pár pohlazení...
19:15 hod...
- Párty! Hey, kočko, jak se jmenuješ? Koukni sem ke mě! Tady, táááády jsme!!! Páni, jde k nám!! Bingo, už se baví. Páni, její ruka na jeho stehně. Oh, byby, jestli jí rychle zase nedáš pryč, bude mi tady dole celkem těsno. Rychle, pozvi ji k sobě! Mě brzy praskne límec. Rychle, rychle, rychle! Ale ne, nééé...!! On si objednal pivo. To nebyl dobrý nápad!
20:12 hod....
- Zatímco ze sebe dělá pana Dokonalého a flirtuje, co to dá, můžu se jen unaveně snažit udržet rovně. Páni, teda ten alkohol mě teda pěkně unavil! Můžeme jít už PROSÍM domů? Potřebuju se pořádně vyspat!
22:25 hod...
- Chrrrr..... chr..... Hej, co se děje? Á, už jsem doma! Prošvihl jsem něco? Ona je ještě tady! Jak se mu to jen povedlo? Jůjů, pomalu, holka, kam chceš jít s těma rukama? Teď, když už se mi tak hezky dřímalo. Jen se ke mě moc nepřibližuj! Jéééé... studené ruce! Jdi pryč! Brrr... zima, zima! Ááá, pomalu se ohřívám... Mhhh, to je příjemné... Jen pokračuj! Dobře, přesvědčila jsi mě. No tak, chlape, jdi do toho! Hey, co to tam děláš? Co to zase slyším: " Dát si na čas" , "hlavně nic neuspěchat" .....Polibek na rozloučenou- a to je všechno? No, to snad nemyslíš vážně? A co bude se mnou? Moje sny, naděje, potřeby? Vrať se! Nenech mě tu takhle viset! Prosííím!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Burdí­k Burdí­k | E-mail | Web | 30. ledna 2007 v 17:19 | Reagovat

tak to je hustý

2 Alis Alis | 30. ledna 2007 v 17:35 | Reagovat

Burdík: :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama