Kterou hvězdou nikdy nebudeš?

21. ledna 2007 v 11:25 | Alís |  Funny
1. Vždycky jsi zpívala nejlíp ze školy, ale teď se ukazuje, že nová spolužačka má lepší hlas. To ona vystoupí na příští školní akademii. Jak se zachováš?
a) Postarám se o to, aby dostala chřipku
b) Hlas má samozřejmě dobrý, ale určitě nekreslí tak dobře jako já. Soustředím se na rozvíjení svého druhého talentu.
c) Začneš brát lekce zpívání a pak řekneš učitelce hudební výchovy: " To mi nemůžete udělat. Rodiče vydali za hodiny zpěvu tolik peněz..!!"
d) Smíříš se s prohrou- Je to těžké, ale život je takový. Jsem prostě druhá, nemohu být stále sólistka.
2. Tvoje parta jde do kina, ale ty máš zítra důležitou písemku a musíš se učit. Co uděláš?
a) Jdeš do kina, ale každých 15 minut utíkáš na toalety a šprtáš se. Uklidňuješ přitom svoje svědomí, že když spočítáš všechny přestávky, vyjde ti tolik minut učení, kolik bys mu věnovala doma.
b) Navrhneš, aby známí přišli k tobě domů. Přezkouší tě a kino počká.
c) Jdeš do kina. Písemku si můžeš kdykoli opravit.
d) S bolestí v duši odmítneš. Určitě pochopí, že se musíš učit.
3. Zalíbil se ti fajn kluk a ty jemu. Jenže je strašně nesmělý. Víš o něm, že hraje ve školním basketbalovém družstvu. Co uděláš?
a) Na nejbližší zápas vezmeš tranpsarent: Michale, podívej se na mě! a mváš s ním jak šílená, dokud za tebou nepřijde
b) Zasvětíš do toho pár kámošů. Ať uspořádají večírek, na který ho taky pozvou. O zbytek se postaráš sama!
c) Netrpíš nerozhodností. Přijdeš k němu a řekneš: "Slyšela jsem, že jsi dobrý v košíkové. Já nikdy koš dát nedokážu. Ukážeš mi, jak se to dělá? " Zbytek je na něm
d) Požádáš kamarádku, aby vás nenápadně představila. Pak si něco vymyslíš, abyste se mohli poznat blíž.
4. Na kamarádčiných narozeninách potkáš školní miss, která má stejné tričko jako ty. Naštvaně říká: " Vidím, že jsme stejně oblečené" Jak se zachováš?
a) Vběhneš do koupelny a tam si tričko poupravíš trochu jiným způsobem, než má ona. Oznámíš jí: " Teď už určitě nevypadáme stejně!"
b) Kouzelně se usměješ: " Je vidět, že máme obě dobrý vkus". Ať si nemyslí, že tě taková maličkost vyvede z míry!
c) Řekneš: " Ano? Nevšimla jsem si. Na tobě to tričko vypadá nějak jinak. Hmmm, kdybys byla menší, asi by ti padlo líp."
d) Odpovíš: " To vidím taky." Do konce večírku máš po náladě, i když ses na něj tak pečlivě a dlouho chystala
Nejvíce A: Určitě nebudeš druhou Katie Holmes
Katie Holmes
Ona byla způsobnou dcerou za všech okolností. Chodila do školy pro dívky, rodiče považovala za neomylné autority. Byla vychována hodně tradičně ( táta ji nedovolil kariéru modelky, herctví jí rodiče také moc neschvalují).Katie si získala srdce o hodně staršího a hodně slavnějšího herce- Toma Cruise. Jak je vidět, i skromné dívky se dokážou rodičům postavit. Její láska se totiž rodičům moc nelíbí, ale ona si dokázala prosadit svou. Můžeš si ale jako Katie splnit své sny, i když si všichni kolem myslí, že jsou neuskutečnitelné. Ty jsi totiž odvážná, otevřená a dynamická.
Nejvíc B: Určitě nebudeš druhou Paris Hilton
Paris má nadevšechno ráda nákupy, společnost svého pejska a snobské večírky. Na druhou stranu zanedbává učení. Dovolila bys snad, aby tě lidé považovali za hlupačku? Paris během oběda s Pamelou Anderson poprosila číšníka, abz jí přečetl menu, protože sama na to nemá trpělivost! Je neuvěřitelně bohatá, obléká se podle posledních novinek, byla na stovkách obálek časopisů, ale bohužel inteligence y ní nečiší. Ty jsi bystrá, sečtělá, výřečná. Někdy je lepší být obyčejná chytrá holka než líné dítě štěstěny.
Nejvíc C: Určitě nebudeš druhou Jennifer Lopey
Jennifer Lopez
Nejsi tak rozmarná a určitě neumíš za každou cenu trvat na svém. Někdy radši stojíš ve stínu, ale když to situace vyžaduje, nebojíšse ani světel reflektorů. A Jennifer? S ničím si nedělá starosti a jde si za svým. Po rozchodu se dá rychle znovu do kupy a netruchlí moc dlouho. V jednom si z ní určitě vem příklad- místo, aby ses trápila svými chybami, udělej z nic přednosti.
Nejvíc D: Určitě nebudeš druhou Pink
Pink
Jsi na to málo odvázaná. Stále si dáváš pozor na to, jak vypadáš a co říkáš. Nedokázala bys požádat kluka o ruku tak jako ona. Pink to udělala během motokrosového závodu. Na tabuli, která se ukazuje závodníkům, napsala svému miláčkovi: Vezmeš si mě? Ty se moc nezabýváš tím, co si o tobě lidi myslí. To Pink je úplně fuk. Patří mezi nejhůře oblékané hvězdy, ale pro ni je nejdůležitější cítit se dobře. Zkus se podívat na svět očima Pink a zkus být uvolněnější.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 J~i~t~í~í~í~k~@ J~i~t~í~í~í~k~@ | Web | 21. ledna 2007 v 11:59 | Reagovat

jo  spřátelím

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama