Sex ve světě

26. ledna 2007 v 19:05 | Alís |  Funny
USA
- Žije zde plno věřících, kterým jejich víra zakazuje sex před svatbou. Přesto ale Američané utratí ročně přes 20 miliard dolarů za erotické pomůcky! Ve státě Minnesota se muži nesmějí milovat se ženami, pokud předtím jedli cibuli nebo česnek!!!! Ve Washingtonu se zase manželé mohou milovat jedině v ložnici a v misionářské poloze!! To jsou teda zákony:))

Írán
- V Íránu se mohou vdávat už devítileté dívky!! Sex je ale v této zemi tabu a informovanost velmi malá, takže většina novomanželů zažijí až sex po svatbě. Nedávno a le zavedli zákon, že páry musejí být informováni než vstoupí do manželství... a tak sex před svatbou až tak nemožný není
Polynésie
- V téhle zemi je zakázáno pobíhat po plážích s odhalenými kolenami, ale prsa ukazovat klidně můžeš!:) Mají také zvláštní svatební zvyky. Na svatbu přijdou jen otcové ženicha a nevěsty a pak se uvidí, jak si padnou do oka..:)
Brazílie
- Tady je prioritou dokonalé tělo, každá druhá dívka má alespoň jednu plastickou operaci a je jim jedno, kolik to celé stojí, žijí přece jenom jednou! Hodinové hotely jsou tu také na každém rohu, v téhle zemi je sex hodně důležitý!
Čína
- Číňanky smějí porodit maximálně jedno dítě, pokud poruší zákon, dostanou vysokou pokutu, nebo musí jít na potrat! Většina Číňanek se tak nechává po prvním dítěti sterilizovat! Muži mají daleko větší cenu, než ženy a tak není divu, že když manželka čeká děvče, jde radši na potrat, než, aby zklamala manžela.
Indie
- Odtud pochází Kamasutra, ale přesto jsou Indové v sexu poněkud zdrženliví, sexuálním životem žijí od 19- ti let. V téhle zemi je zcela normální, že svým dětem ženichy a nevěty hledají rodiče. Představ si, že se manželé vůbec neznají!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama